× بستن تبلیغات
سپتامبر
9
2017

مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)

مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)

مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودکنترلی(فصل-دوم)

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) در 31 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و
پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها،
استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی


قسمتهایی از مبانی نظری و پیشینه پژوهش:

خودکنترلی
تفاوت هاي مهم فردي و قابل سنجش ويژگي هاي رفتاري را خودكنترلي مي نامند. خودكنترلي بيانگر ميزان مطابقت ويژگي هاي رفتاري خود با شرايط و موقعيت موجود است(كريتنر وكينيكي  ۱۳۸۴).
خود کنترلی به عنوان اعمال کنترل خود به وسیله خود تعریف می شود(موراون و بامیستر ،2000).
خودکنترلی به معنی سرکوب کردن هیجانات و احساسات نیست. برعکس،خودکنترلی یعنی اینکه ما یک انتخاب براي چگونگی ابراز احساساتمان داریم و چیزي که مورد تأکید است، روش ابراز احساسات است به طوري که جریان تفکر را تسهیل کند(گلمن 1955 ،ترجمه پارسا1380).
از جمله فواید کنترل و تنظیم هیجانات کنترل سطوح برانگیختگی براي به حداکثر رساندن عملکرد، پشتکار داشتن، به رغم دلسردي و وسوسه، جلوگیري از واکنش مخرب در مقابل تحریک و عملکرد صحیح به رغم فشارهاي وارده می باشد. 
ناتوانی در تنظیم هیجان حاصل از مخالفت هاي اجتماعی و ترس از این گونه مخالفت ها گاهی آنقدر شدید است که بر تلاشهاي فرد براي انجام عمل صحیح چیره می شود (شیپز، کاترین ومیرن2009).
وهمچنین فواید خود کنترلی بر روي حیطه هاي مختلفی همچون نگهداري رژیم غذایی(کاهان وهمکاران ، 2002 ). اختلال خوردن، سلامت روانی(تانجی و همکاران   2004 )، سلامت جسمی(ریدر و دویت ، 2006 )، اعتیاد، خشم(دوال  و همکاران  ، 2007 )
و جنایت(هیرچی ، 2004 )موردبررسی قرار گرفته است. این مطالعات نشان دادند که خود کنترلی در پیگیري اهداف طولانی مدت و والاتر براي فرد بسیار تاثیر گذار می باشد(بویر  وهمکاران، 2011 )، دیگر تحقیقات نیز رابطه بین فقدان خود کنترلی با رفتار مشکل ساز همچون مصرف الکل و  استعمال دخانیات را نیز نشان داده اند(میراون و شمولی ، 2006 ).

نقش و ضرورت خود كنترلی
مي توان ادعا كرد كه اگر خود كنترلي ايجاد و تقويت گردد كاركردي به مراتب كارآمدتر از نظارت هاي خارجي دارد، زيرا در پاره اي از نظارت هاي بيروني همواره اين دغدغه وجود دارد كه آيا از اعتبار و صحت كافي برخوردار است يا آنكه شائبه ها و غرض هاي ديگري در كار بوده و زد و بندهاي رفاقتي يا كينه توزانه در آن نقش داشته است.
 از اين رو بايد پيوسته بر ناظران و بازرسان نيز ناظران ديگري گماشت تا مراقب صحت نظارت آنان باشند.  در سامانه هاي اجتماعي نوعي طراحي سيستم هاي سايبرنيك وجود دارد كه مي توانند حجم وسيعي از داده ها را بر اساس فرآيندي پيچيده و در زماني اندك به اطلاعات تبديل كنند.
اما مسأله خود كنترلي انسان ها در اجتماع كه از اهميت فوق العاده اي برخوردار است و مهارت هاي خاص و ويژه اي را مطالبه مي كند به مانند طراحي سيستم هاي سايبرنيك چندان كار ساده و آساني نخواهد بود(خراسانی،1390).

ماهیت و هدف خودكنترلی
خودكنترلی، ایجاد حالتی است در درون فرد كه او را به انجام وظایفش متمایل می سازد، بدون آنكه عامل خارجی او را تحت كنترل داشتــــه باشد.
 هدفی كه در خودكنترلی دنبال می شود ارائه یك شخصیت سالم است كه به بلوغ فكری رسیده است و در برابر انواع مشكلات از خود مقاومت نشان می دهد و خود با بینش عامل آن را انتخاب می كند و علاوه بر محیط كار در زندگی شغلی خویش نیز خودكنترل می شود. و این میسر و ممكن نخواهد بود مگر بسترهای مناسب در سازمان فراهم شود تا خودكنترلی در سازمان نهادینه شود كه مواردی از آن عبارتند از:
۱ – ایمان به خدا و اعتقادات مذهبی: دراسلام زمینه های مناسب برای رشد خودكنترلی افراد فراهم است. فرد مسلمان خود را در مقابل خدا مسئول می پندارد نه در مقابل رئیس و سازمان. 
التفات و توجه به حرام و حلال و پرهیز از گناه شیوه هایی هستند كه فرد مسلمان را خودكنترل می سازند و فرد همیشه خدا را ناظر اعمال خود می داند.
۲ – توجه به شخصیت و حرمت كاركنان: واگذاری اختیارات و مسئولیت به كارمندان و شراكت آنان در تصمیم گیریها اعتماد به نفس لازم را به آنان خواهد داد و احساس خواهندكرد كه سازمان روی افرادش حساب ویژه ای دارد و آنها نیز می توانند نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دهند و در رشد سازمان سهیم باشند.

پیشینه تحقیق
در ارتباط با بررسی تحقیقات انجام شده در این حوزه باید اشاره کرد که با وجود اهمیت بررسی دو موضوع هوش معنوي و خودکنترلی و رابطۀ میان آنها در جامعۀ فرهنگی مذهبی ایران، بر اساس بررسی هاي محقق، مطالعۀ علمی و مدونی یافت نشد؛ اما در ارتباط با هر یک از مقوله هاي هوش معنوي و خودکنترلی به تنهایی تحقیقات محدودي انجام شده که در ادامه به آنها اشاره می شود.
هروي كريموي و همکاران(1393) در پژوهشی با عنوان’ ارتباط بين هوش معنوي و سلامت عمومي دانشجويان پرستاري شهر تهران’به بررسی نقش هوش معنوی بر سلامت عمومي دانشجويان پرستاري شهر تهران پرداختند. 
نتایج نشان داد بين هوش معنوي و سلامت عمومي رابطه معنادار و مثبتي وجود داشت و همچنین از بين مشخصات جمعيت شناختي (سن، جنسيت، وضعيت تأهل، محل سكونت، سال تحصيلي)، تنها معدل با هوش معنوي و سلامت عمومي رابطه معناداري داشت.
احمدی زاده و همکاران(1392) در تحقیقی با عنوان’ هوش معنوی و عوامل جمعیت شناختی مرتبط با آن در کارکنان نظامی’  به شناسایی مولفه و شاخصهای معنویت موثر در کارکنان نظامی پرداختند. 
نتایج نشان داد که به ترتیب ارتباط با خدا، عاقبت اندیشی، و وحدت گرایی(توحید) به میزان خیلی خوب، ارتباط با دیگران، توکل و امید به خدا، محاسبه و مراقبه عمل، خودآگاهی، داشتن تجارب معنوی و گذشت و بخشش دیگران در حد خوب و داشتن صبر و شکیبایی در بین کارکنان در حد متوسط بود. 
در ضمن هیچ کدام از ابعاد هوش معنوی در حد متوسط پایین، ضعیف و خیلی ضعیف نبودند. همچنین نتایج نشان داد که میزان هوش معنوی در بین کارکنان دارای سن 40 سال و بالاتر و دارای سابقه خدمت بالاتر از 20 سال بیشتر است. رابطه تحصیلات با هوش معنوی کارکنان نیز متفاوت است.

فهرست مطالب مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) به شرح زیر می باشد:

خودکنترلی
2-4-1-مراحل خودکنترلی برای رسيدن به منبع کنترل درونی
2-4-2-پنچ مهارت افزايش توانايي خودكنترلي در افراد
1- تعمق
2- مديريت صحيح نيازها
3-  ورزش
4- سوار موج شدن نشدن
5- پرورش و ايجاد تصور مثبت از خود
2-4-3-خود کنترلی و مراقبه
2-4-4-واگیر دار بودن توانایی خودکنترلی
2-4-5- نقش و ضرورت خود كنترلی
2-4-6-خود کنترلی در سازمان
2-4-7-ماهیت و هدف خودكنترلی
2-4-8-مرز بین كنترل و خودكنترلی
2-4-9-عواقب نداشتن کنترل بر خود
2-4-10-ریشه کنترل بر خود
2-4-11-مدل خود کنترلی تانجی
پیشینه تحقیق
منابع فارسی 
منابع لاتین 


چيزی
که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و آماده
پرينت بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

توضیحات:
پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است.
شما پس از خرید (مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید
آن را دانلود کنید.


نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید
.

دانلود فایل

لینک منبع و پست :

مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)https://mefile.000webhostapp.com/%d9%85%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%86%d8%b8%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d9%be%db%8c%d8%b4%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%be%da%98%d9%88%d9%87%d8%b4-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%af%da%a9/

مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – onvil
https://onvil.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودک/‎Cachedمشخصات محصول: توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی
نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان

مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – نگین فایل
neginfile.ir/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودکنترلی(فصل-دوم)/338‎Cachedخودكنترلي بيانگر ميزان مطابقت ويژگي هاي رفتاري خود با شرايط و موقعيت موجود …
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) در 31 صفحه در …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – biznaz
biznaz.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودک/‎Cachedمشخصات محصول: توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی
نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان

کامل ترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل …
linkparsi.ir/کامل-ترین-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژو-43/
با سلام خدمت شما هموطن گرامی ، محقق گرامی،شما با جستجوی “کامل ترین فایل مبانی
نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) “وارد این صفحه شده اید. با عرض

برترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)
linkparsi.ir/برترین-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-2/
با سلام خدمت شما هموطن گرامی ، محقق گرامی،شما با جستجوی “برترین فایل مبانی
نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) “وارد این صفحه شده اید. با عرض

دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – ژاکت …
jacat.ir/2017/08/01/دانلود-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهاره/‎Cachedدانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) در ۳۱ صفحه در قالب
word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. مشخصات محصول: توضیحات: …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – nisell
nisell.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودک/‎Cachedمشخصات محصول: توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی
نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان

مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)
1980bxgi.netwebd.ir/‎Cachedمشخصات محصول: توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی
نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان

مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – طراحی وب …
https://netwebd.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودک/‎Cachedمشخصات محصول: توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی
نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان

دانلود مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم) -کامل و جامع – رویال …
royalninu.ir/cero/8471
23 مه 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش خود کنترلی (فصل دوم). در 28 صفحه ورد قابل ویرایش
با فرمت docx. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)
neginfile22.rozblog.com/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودکنترلی(فصل-دوم)‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) تفاوت هاي مهم فردي و قابل
سنجش ويژگي هاي رفتاري را خودكنترلي مي نامند. خودكنترلي بيانگر…,مبانی …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)
10758wnfs.i7o.ir/‎Cachedدانلود مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) در 31 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ
و پرینت جهت استفاده.مشخصات محصول:توضیحات: فصل دوم پایان نامه.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – خانم لینک …
www.misslink.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودک/‎Cached22 مه 2017 … محقق گرامی،شما با جستجوی “مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل
دوم) “وارد این صفحه شده اید. با عرض سلام ، ادب و احترام خدمت شما …
دانلود فایل مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم) – تیتیل فایل
www.titilefile.ir/دانلود-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-خود-کنت/‎Cached29 آگوست 2017 … دانلود مبانی نظری و پیشینه نظری مفهوم خودکنترلی(فصل دوم پایان نامه) neginfile.ir/
… … های خلاقیت(فصل دوم) · مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای …
فایل مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم)
paperunivcr.ir/post/matlab1565.html‎Cached4 روز پیش … به صفحه دانلود فایل : مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم) خوش آمدید مشاهده
توضیحات کامل در لینک پایین مبانی نظری و پیشینه پژوهش خود …
پیشینه تحقیق و مبانی نظری هوش معنوی و خود کنترلی
gfhfgh.bornfile.ir/like/1207488‎Cachedتعداد صفحات: 63. مبانی نظری و پیشنه تحقیق جهت نوشتن فصل دوم پایان نامه ارشد و
دکتری … مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – نگین فایل
نمونه پیشینه تحقیق در فصل دوم پایان نامه :: دهه شصت, دانلود پیشینه …
dahe60.blog.ir/post/نمونه-پیشینه-تحقیق-در-فصل-دوم-پایان-نامه‎Cachedنمونه پیشینه تحقیق و پژوهش فصل دوم پایان نامه بخش یکم مبانی نظری و پیشینه …
تحقیق و مبانی نظری خودکنترلی · پیشینه تحقیق و مبانی نظری مهارت های اجتماعی …
zap.in | Zap your URLs and earn bitcoin! – Google URL Shortener
https://goo.gl/yG5KMo‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم). مبانی نظری و پیشینه
پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم). Continue to destination page …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) | پیشینه …
pishineh.wordpressblog.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودک/‎Cachedدانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) در 31 صفحه در
قالب … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش
)
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)
145963.inplanet.ir/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم). دانلود مهارهای خودکنترلی(
فصل دوم) در 31 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.
کاملترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش لکنت زبان(فصل دوم …
foxlink.ir/کاملترین-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژو-35/‎Cached27 مه 2017 … دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق لکنت زبان(فصل دوم) در ۲۱ صفحه در …. از خرید (
مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)) …
فایل کامل مبانی نظری و پیشینه پژوهش لکنت زبان(فصل دوم) – دالینک …
www.dalink.ir/فایل-کامل-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-لکن/‎Cached27 مه 2017 … دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق لکنت زبان(فصل دوم) در 21 صفحه در …. از خرید (
مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم)) …
[PDF] دریافت فایل
https://ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/519860‎Cachedﻦ ﭘﮋوﻫﺶ اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت ﻫﺎی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ در ﮐﺎﻫﺶ اﺣﺴﺎس ﺗﻨﻬـﺎﯾﯽ زﻧـﺎن ﺳﺮﭘﺮﺳـﺖ ﺧـﺎﻧﻮار ﻣـﻮرد …
زﻧﺎن ﺳﺮﭘﺮﺳﺖ ﺧﺎﻧﻮار. 8. ﻓﺼﻞ دوم. : ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﲢﻘﻴﻖ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. 11. ﺑﺨﺶ اول. : اﺣﺴﺎس ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ. 12.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش رفتار کمک طلبی (فصل دوم)
wteam.rozblog.artseller.ir/view569816.html
13 آوريل 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دو پایان نامه) رفتار کمک طلبی در 19 صفحه ورد
قابل … دانلود-پایان نامه-مقاله-پیشینه تحقیق-مبانی نظری.
مبانی نظری پژوهشی سرمایه روانشناختی 30 صفحه – آپارات
www.aparat.com/…/مبانی_نظری_پژوهشی_سرمایه_روانشناختی_30_صفحه‎Cached16 آگوست 2017 … سارینا دانلود پروژه مبانی نظری پژوهشی سرمایه روانشناختی در حجم سی صفحه لینک
دانلود: https://goo.gl/hPZLwc مبانی نظری پژوهشی سرمایه …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش خود کنترلی (فصل 2) – بلاگ خوان
buyingmanual.rzb.blogfa.xyz/view502607.html‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش خود کنترلی در 29 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت
doc. دانلود پایان نامه. لینک منبع و پست :مبانی نظری و پیشینه پژوهش خود کنترلی

سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو | نمونه پیشینه تحقیق – سایت …
doc.lono.ir/category/نمونه-پیشینه-تحقیق/‎Cachedدانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک زندگی و ادراک خداوند (فصل دوم) · ادامه / دانلود
…. مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) · ادامه / دانلود …
مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم)—فروشگاه دانشجو
stusto.ir/post-6397-مبانی-نظری-و-پیشینه-خود-کنترلی-فصل-دوم‎Cached5 آگوست 2016 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش خود کنترلی (فصل دوم) … توضیحات: فصل دوم مقاله
کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) ….. مبانی نظری و پیشینه پژوهش
روانشناسی درباره ابراز و مهار خشم (فصل دوم مقاله)-6342 2016-08-05
مبانی نظری و پیشینه پژوهش رفتار مدیریت سود و بازده سهام(فصل دوم …
3898bqay.wreyhan.ir/‎Cachedدانلود رفتار مدیریت سود و بازده سهام(فصل دوم) در 80 صفحه در قالب word , قابل
ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.مشخصات محصول:توضیحات: فصل دوم.
جدیدترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دوم) انعطاف پذیری …
toringfile.ir/جدیدترین-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوه-2/‎Cached20 جولای 2017 … مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دوم) انعطاف پذيري شناختي در ۳۰ صفحه ورد قابل
…. مهارتهاي مشهودي بوده بسياري از پژوهش هاي اخير در زمينه تفكر استراتژيك به
موضوع شهود و … …. مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم).
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش اختلالات وابستگی به مواد مخدر
986uoxi.eljo.ir/‎Cachedدانلود اختلالات وابستگی به مواد مخدر در 28 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده
چاپ و پرینت جهت استفاده.توضیحات کوتاه از متن:توضیحات: فصل دوم.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی فصل دوم – سایت خوبی
khoubi.ir/search/?…مبانی+نظری…پیشینه+پژوهش+مهارهای+خودکنترلی+فصل+دوم‎Cachedپژوهشی جدید نشان می دهد فرزندان اول خانواده ها از شانس بیشتری برای موفقیت
برخوردار هستند. این پژوهش حاکی است فرزندان اول نسبت به فرزندان کوچکتر از خود
موفق …
مبانی نظری و پیشینه ابرازگری هیجان – صفحه اصلی – قائم هاست
filebekr.rzb.2ii.ir/post466712.html
لینک منبع و پست :مبانی نظری و پیشینه ابرازگری هیجان · http://cerodownload.
cero.ir/product-342329-مباني-نظري-و-پيشينه-ابرازگري-هيجان.aspx. مبانی نظری و

مبانی نظری|پایان نامه|پروپوزال|مقاله انگلیسی|ترجمه|پروژه – پارس پروژه
https://parsproje.com/component/search/?…مبانی%20نظری…exact‎CachedPSR101-خودکنترلی-مبانی و چارچوب نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی …
پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد مهارتهای اجتماعی فهرست مطالب مهارتهای اجتماعی
. … پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد عملکرد شغلی مناسب برای نگارش فصل دوم

خرید فایل( پایان نامه ارزیابی عوامل موثر بر گرایش رفتاری به استفاده …
bahardl.golshinarticle.ir/post/matlab1874.html‎Cached… فنر – خرید آنلاین و دریافت · برترین پکیج مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (
فصل دوم) – دانلود فایل · دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش فناوری اطلاعات (IT) و
دورکاری -کامل و جامع … نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 2017-08-29 14:10 … دانلود
فایل کامل پایان نامه رابطه سبك های مدیریت كلاس با مهارت های فراشناختی دانش آموزان …
فصل دوم پایان نامه – ایران پژوهش
https://www.iranpajohesh.com/…/186-فصل-دوم-پایان-نامه.html‎Cachedاقدام به تهیه مبانی نظری و پیشینه های پژوهش نمودیم تا پژوهشگران بتوانند از آن به
عنوان …. دانلود چارچوب نظری و پیشینه تحقیق درباره مهارت های یادگیرنده
الکترونیکی …. دانلود مقاله درباره خود کنترلی در سازمان برای مبانی نظری فصل دوم
پایان نامه …
مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم) – مطالب مشابه | CDLC
cdlc.ir/86/22/مبانی-نظری-پیشینه-خود-کنترلی-فصل-دوم/…/html_related
مبانی نظری و پیشینه تحقیق ماهیت خود کنترلی (فصل دوم تحقیق) 2016-11-04 …
بررسی اثربخشی آموزش شیوه های خود کنترلی و مهارت های ارتباطی بر کاهش …. مبانی
نظری و پیشینه پژوهش روانشناسی درباره ابراز و مهار خشم (فصل دوم مقاله) دسته: …
دانلود فایل کامل پیشینه و مبانی نظری تحقیق خود کنترلی – کهکشان …
www.galaxyfile.ir/دانلود-فایل-کامل-پیشینه-و-مبانی-نظری-ت-30/‎Cached16 ژوئن 2017 … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) ….
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – …
روشن فایل – گسترده ترین مقالات
roshaniamsir.ir/‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … با
سلام،محصول دانلودی +{{مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارت های مدیران آموزشی}}+آماده
ارائه به جویندگان عزیز میباشد. …. فایل مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل
دوم).
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی فصل دوم
sahman88.fgblog.top/دانلود-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودکنترلی-فصل-دوم.html‎Cached6 روز پیش … مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) دانلود مبانی نظری و
پیشینه تحقیق …
[PDF] PDF: پرسشنامه خود کنترلی تانجی (فرم 36 ماده ای) | PNNQ
pnnq.ir/202/75/پرسشنامه-خود-کنترلی-تانجی-فرم-36-ماده/…/pdf‎Cached31 آگوست 2017 … ﭘﮋوﻫﺶ ﻣﺎﻫﯿﺖ ﺧﻮد ﮐﻨﺘﺮﻟﯽ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﭘﮋوﻫﺶ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ی ﭘﮋوﻫﺶ) ﻫﻤﺮا ﺑﺎ ﻣﻨﺒﻊ … 39
ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﺎت ﻓﺎﯾﻞ: 23 ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﺧﻮد ﮐﻨﺘﺮﻟﯽ (ﻓﺼﻞ دوم) در 23 ﺻﻔﺤﻪ … ﺷﯿﻮه
ﻫﺎی ﺧﻮد ﮐﻨﺘﺮﻟﯽ و ﻣﻬﺎرت ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ در ﮐﺎﻫﺶ ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮی داﻧﺶ آﻣﻮزان، ﺑﭙﺮدازﯾﻢ.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم …
kar4you.ir/?p=2567
8 مه 2017 … دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) در ۳۱ صفحه در قالب
word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. مشخصات …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش خود کنترلی (فصل 2) | آسمونی
thesisfile.asemoonii.ir/page-12296.html‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش خود کنترلی در 29 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت
doc. دانلود پایان نامه-مبانی نظری-پیشینه تحقیق. لینک منبع و پست :مبانی نظری و

مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – سایت مقاله
sitemaghaleh.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودک/‎Cached11 مه 2017 … دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) در ۳۱ صفحه در قالب
word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. مشخصات …
خرید آنلاین مبانی نظری و پیشینه پژوهش روانشناسی درباره ابراز و مهار …
zigmaoppt.ir/post/matlab579.html
20 مه 2017 … اینک شما با جستجوی ((مبانی نظری و پیشینه پژوهش روانشناسی درباره ابراز و مهار
خشم (فصل دوم پایان نامه))) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -مبانی …
فصل دوم ,پیشینه پایان نامه ,ادبیات پژوهش,مقاله,پرسشنامه,اقدام پژوهی …
payaname.sellfile.ir/prod-229245-ادبیات+پژوهش+،پیشینه+پژوهش+،کارشناسی+ارشد+پیشینه+ی+پژوهش،مفهوم+،مبانی+نظری،تعریف…‎Cachedمفهوم ,مبانی نظری,تعریف و نظریه های کیفیت زندگی(فصل دوم ادبیات پژوهش
کارشناسی ارشد پیشینه ی پژوهش)
مبانی نظری و پیشینه پژوهش استرس ادراک شده (فصل دوم) | pico
pico.banooart.ir/e61873‎Cached6 آوريل 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش استرس ادراک شده (فصل دوم) … موضوع سبک های تفکر (
فصل ۲) · پیشینه تحقیقاتی موضوع مهارت های اجتماعی (فصل دوم) …
مبانی نظری وپیشینه تحقیق خود کنترلی – فروشگاه فایل سیدو
sido-weblog-srozm.sayme.ir/…/مبانی+نظری+وپیشینه+تحقیق+خود+کنترلی
نظری مبانی پیشینه تحقیق ذخیره پژوهش مبانی نظری پیشینه تحقیق پیشینه
پژوهش … دانلود کامل مبانی نظری پایان نامه-دانلود پیشینه تحقیق-فصل دوم پایان نامه.
admin – برگه 20 – فراسو مقالات
ferasuopaper.ir/author/admin/page/20/
23 مه 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش روانشناسی درباره ابراز و مهار خشم (فصل دوم پایان نامه)
… توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) ….
برترین فایل مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم).
ادبیات نظری و پیشینه تحقیق اختلالات یادگیری (فصل 2 پایان نامه)
https://e1m.ir/tag/2
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) ….
ایمونز اظهار می دارد که خودکنترلی هسته اصلی تمام این رفتارهاي فاضلانه است و براي
….. ارتباط بین نقص پردازش حرکت و نقص زیر مهارت های خواندن بوجود آورد، نتایج آن …
پایان نامه رابطه خود کنترلی و عملکرد خانواده با سازگاری اجتماعی بین …
www.rasathesis.ir/…/پایان-نامه-رابطه-خود-کنترلی-و-عملکرد-خانواده-با-سازگاری-اجتماعی-بین-دانش-آموزان-دبیرستانی-شهرستان-آباده‎Cachedبنابراین کمک به نوجوان در رشد و گسترش مهارتهای اجتماعی مورد نیاز برای زندگی
موثر، … بنابراین پژوهش حاضر باهدف بررسی رابطه خودکنترلی و عملکرد خانواده با
…. همچنین مبانی نظری مبین آن است که عملکرد خانواده همچون سازگاری دارای ابعاد و مؤلفه
…… بیمه · پیراپزشکی · تاریخ · تربیت بدنی و ورزش · جغرافیا و برنامه ریزی شهری

محصولات ايران کتاب 1
www.youtejarat.com/sellerlink.aspx?user_name=saleh77‎Cachedفصل دوم : تاریخچه اضطراب تاریخچه افسرد گی تعاریف و نظریه های اضطراب تعاریف
ونظریه … 2-1)فصل دوم:مبانی نظری16 2-2)عزت نفس13 2-3)جراحی43 پیشینه در
ایران44 پیشینه در خارج … فصل دوم رابطه ی خودکنترلی با سبک های دلبستگی
دانشجویان … فصل دوم رابطه ی بین مهارت های زندگی و سبک دلبستگی بر رضایت
زناشویی.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش خشم و کنترل خشم (فصل دوم) – بلاگ خوان
dbg.rzb.blogdooni.ir/view509429.html
مبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دوم پایان نامه ارشد) خشم و کنترل خشم در 23
صفحه ورد قابل یرایش با فرمت doc. دانلود پایان نامه-مبانی نظری-پیشینه پژوهش.
پیشینه تحقیق شخصیت
rahnik-sky.p2r.ir/tag/پیشینه+تحقیق+شخصیت‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پيشينه و مبانی نظری پژوهش) …
مستقیم پيشينه پژوهشی(مبانی نظری انالیز خود کنترلی (فصل دوم) )دانلود تاریخچه
فایل -مبانی نظری و پيشينه پژوهش … دانلود ادبیات و پيشينه تحقيق مهارتهای
ارتباطی
مبانی و پیشینه نظری خودکنترلی – مقالات دانشجویی – بلاگ خوان
articlefile.rzb.aliclip.ir/post617987.html
مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم) – پیشینه تحقیق …. همراه با تصاویر
و ….. مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم). سایر گروه های فنی …
دانلود مبانی نظری و پیشینه خود کنترلی (فصل دوم) – خرید آنلاین و …
shamsocdl.ir/?p=6463
7 مه 2017 … خرید و دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش روانشناسی درباره ابراز و مهار خشم (فصل
دوم پایان نامه) سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.اینک شما با جستجوی …
پکیج طلایی مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم …
4satekar.ir/2017/05/27/پکیج-طلایی-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مه/
27 مه 2017 … دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) در ۳۱ صفحه در قالب
word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. مشخصات …
[DOC] مبانی نظری و پیشینه تحقیق. – دانلود پایان نامه های دانشگاهی …
download-thesis.com/wp…/download-thesis.com-c2319-Contents.doc‎Cachedپژوهش حاضر با هدف مطالعه و بررسی مقایسه ای ویژگی های شخصیتی والدین کودکان …
فصل دوم:مبانی نظری و پیشینه تحقیق 11 … 3-2 بخش دوم : اختلالات رفتاری 32 …..
شاخص است، ممکن است کودکان تمایل به خود کنترلی پایین را به ارث ببرند و در ….
اثر بخشی آموزش مهارتهای اجتماعی درکاهش نشانه های اختلال نافرمانی مقابله ای دانش …
[PDF] PDF: پیشینه و مبانی نظری تحقیق خود کنترلی | ناین پروجکت!
pdf.9project.ir/posts/58505.pdf‎Cachedﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﭘﮋوﻫﺶ). ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﻣﻨﺒﻊ ﻧﻮﯾﺴﯽ … ﻓﻘﺪان ﻣﻬﺎرت
ﻫﺎی اﻣﺘﻨﺎع از ﻓﺸﺎر ﻫﻤﺴﺎﻻن و ﻋﻮاﻣﻞ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ- ﻣﺤﯿﻄﯽ، اﻗﺪام ﺑﻪ اﻧﺠﺎم رﻓﺘﺎر ﭘﺮﺧﻄﺮ ﻧﻤﺎﯾﺪ. ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ، ﯾﺎﻓﺘﻪ ﻫﺎی …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش 2 با | وبلاگ یاس
weblogyas.xyz/data/filecero/483068‎Cachedبرچسب ها : مبانی نظری و پیشینه پژوهش اهمال کاری (فصل 2) , مبانی نظری و پیشینه
… خود کنترلی, مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارت های مدیران آموزشی , مبانی نظری و …
[PDF] مبانی نظری و پیشینه پژوهش اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه
teradownload.ir/pdf/5274.pdf
ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ اﺧﺘﻼل ADHD ﯾﺎ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ و ﻧﻘﺺ ﺗﻮﺟﻪ (ﻓﺼﻞ دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ) q. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و
ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ … ﻣﻬﺎرﺗﻬﺎی ﻋﺎﻃﻔﯽ و اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﮐﻮدک ﻧﯿﺰ آﺳﯿﺐ ﺟﺪی وارد ﻣﯽ ﺷﻮد (ﮔﺮﯾﻨﻬﯿﻞ و ﻫﭽﺘﻤﻦ، 2009). ﻧﺘﺎﯾﺞ
ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت … ﺗﺄﺛﯿﺮ آﻣﻮزش ﺧﻮد ﮐﻨﺘﺮﻟﯽ ﺑﻪ ﻣﺎدران ﺑﺮ ﮐﺎﻫﺶ ﻋﻼﺋﻢ اﺧﺘﻼل ﻧﺎرﺳﺎﯾﯽ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ و ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ
ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ.
خرید آنلاین مبانی نظری و پیشینه پژوهش مسئولیت پذیری – رامتین …
ramtinpfile.ir/?p=6774
18 مه 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش مسئولیت پذیری فصل دوم پایان نامه … کامل محصول
دانلودی|| پروپوزال بررسی رابطه مسئولیت پذیری و خود کنترلی.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق کمرویی :: جستجو – رسانه
rasane.xyz/search/مبانی+نظری+و+پیشینه+تحقیق+کمرویی‎Cachedفایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش کمرویی در روانشناسی … docx توضیحات: فصل
دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پيشينه و مباني نظري پژوهش) … برای این فایل و مشاهده
توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید: + پيشينه تحقيق + خود کنترلی”/> …
سازی در 25 صفحه ورد قابل ویرایش مباني نظري مهارت های زندگی (پيشينه و فصل دو)

مباني نظري و پيشينه پژوهش آسيب شنوايي (فصل دوم) – ماييم و نواي …
ghatareshomali.padaryy.ir/مباني-نظري-و-پيشينه-پژوهش-آسيب-شنوايي-ف/‎Cachedمباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دوم پایان نامه) آسيب شنوايي در 22 صفحه ورد ….
مبانی نظری و …. مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم). 31 .
بهترین فایل مبانی نظری و پیشینه خودکنترلی در سازمان – بنر فایل
www.bannerfile.ir/بهترین-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-خودکنت/‎Cached17 جولای 2017 … توضیحات: فصل دوم پایان نامه (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع نویسی
…. مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی(فصل دوم) – …
دانلود فایل ( مبانی نظری و پیشینه خودکنترلی در سازمان)
arya.bargezrrine.ir/post/matlab380.html‎Cached25 ژوئن 2017 … دانلود فایل ( مبانی نظری و پیشینه خودکنترلی در سازمان) … توضیحات: فصل دوم
پایان نامه (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع نویسی درون …
دانلود مقاله مبانی نظری خود کنترلی )فصل دوم پایان نامه روانشناسی …
semino.ir/دانلود-مقاله-مبانی-نظری-خود-کنترلی-فصل/‎Cached11 ژانويه 2017 … دانلود مقاله درباره خود کنترلی در سازمان برای مبانی نظری فصل دوم پایان … … فصل
دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق ماهیت خود کنترلی یا خویشتن
medufile.poshe.ir/…/راهنمای-پنل-کاربری-سایت-فروش-فایل-و-فروشگاه-ساز-پوشه‎Cachedمبانی نظری و پیشینه تحقیق ماهیت خود کنترلی یا خویشتن داری دارای 20صفحه …
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … این
کار را از راه مهار وسوسه های دروغ گفتن، فرار از قولی که داده اند و نیز آرام ساختن خود به

مبانی نظری و پیشینه پژوهش باورهای مثبت (فصل دوم) – بلاگ خوان
ajjn.rzb.blogta.ir/view563661.html
مبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دوم پایان نامه ارشد) باورهای مثبت در 17 ورد قابل
ویرایش با فرمت doc. دانلود-پایان نامه-مبانی نظری-پیشینه تحقیق-پروپوزال.
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی فصل دوم
download.melodyfa4.ir/دانلود-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مهارهای-خودکنترلی-فصل-دوم.html‎Cached3 روز پیش … چهار دعای برتر لحظه تحویل سال / اول دعا برای ظهور آن بی مثال دوم تمام ملت …. ادامه مطلب
” دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارهای خودکنترلی فصل دوم …

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

× بستن تبلیغات