× بستن تبلیغات
سپتامبر
9
2017

چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2)

چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2)

چارچوب-نظری-و-پیشینه-تجربی-پژوهش-کودکان-استثنایی-(عقب-مانده-ذهنی)(فصل-2)

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل دوم) در 45 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و
پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها،
استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی


قسمتهایی از مبانی نظری و پیشینه پژوهش:

سبب شناسی عقب ماندگی ذهنی
همواره در مورد علل عقب ماندگی ذهنی سوالهای فراوانی مطرح می گرددبسیاری از علل آن تاکنون ناشناخته باقی مانده است علل عقب ماندگی ذهنی را میتوان درجریان انتقال صفات ارثی (عوامل ژنتیکی)به هنگام تشکیل نطفه،در دوران مختلف بارداری،زمان حساس تولد،مرحله مهم شیرخوارگی ومراحل دیگر رشد جستجو کرد.(افروز 1384)
رابینسون و رابینسون به نقل از ما هر علل عقب ماندگی را به چهار گروه زیر تقسیم نموده اند که عبارتند از:
1- عقب ماندگی به علت عوامل ارثی
2- عقب ماندگی به علت اتفاقات دوران بارداری
3- عقب ماندگی به علت حوادث زایمانی و بعد از تولد
4- عقب ماندگی به علت عوامل محیطی،اجتماعی،فرهنگی
هر کدام از این عوامل به تنهایی یا به صورت ترکیبی ممکن است موجب عقب ماندگی ذهنی در فرد شوند که تأثیر هر یک به اجمال ذکر می شود:
عقب ماندگی به علت عوامل ارثی
عوامل و مشکلات وراثتی باعث ایجاد اختلالات فراوان در رشد جسمی و ذهنی کودکان میگردد گروهی از کودکان که به علت نارسائی های ژنتیکی دچار عقب ماندگی شده اند اغلب دارای اختلالات دیگری نیز می باشند (افروز،1379).
عامل همخونی در ایجاد ناهنجاری های ارثی،جسمی،ذهنی تأثیر فراوان دارد.مثلاً ازدواج با نزدیکان هم خون مانند دختر خاله،دختر عمو،پسر خاله.به طوری که مندل می گوید افرادی که با نزدیکان ازدواج می کنند باعث ظهور بیماریهای مستور می شوند (میلانی فر،1386 ).
عقب ماندگی به علت اتفاقات دوران بارداری
عامل همخونی Rh:در خون پروتئینهائی وجود دارد که در شرایط خاص سبب لخته شدن و رسوب کردن گویچه های سرخ می شود از مهمتریناینپروتئینها ،آنتی ؤیتامینی به نام (Rh) است این عامل نیز مانند گروههای خونی با وراثت به فرزندان منتقل می شود عدم تجانس عامل  Rh مادر و جنین اهمیت بسزائی دارد
به ویژه هنگامی که مادر (Rh ) و جنین(〖Rn〗^+) باشدی باعث واکنش متقابل بین مادر و جنین می شود که برای جنین خطرناک است ( سیف نراقی،نادری،1386 ).
سرخجه : گرگ اولین محققی بود که نشان داد مادران بارداری که در سه ماهه اول بارداری به سرخچه مبتلا می شوند ممکن است نوزادانی با ناهنجاریهای مادرزادی به دنیا آورند. در حال حاضر مشخص شده است که ویروس سرخچه می تواند سبب ناهنجاری چشم،(آب مروارید،کوچکی چشم) اشکال در گوش داخلی ( ناشنوائی مادرزادی به دلیل انهدام جسم کورتی ) اختلال در قلب و مینای دندان گردد و در بعضی موارد سبب ناهنجاری مغز و عقب ماندگی گردد،مدارک جدیدتر نشان می دهد که این ویروس سبب عقب ماندگی رشد داخل زهدان و ناهنجاری های عروقی می گردد. (سیمانسون،1994 به نقل از سیف نراقی،نادری)
سیفلیس:ابتدا والدین یا یکی از آنها به بیماری سیفلیس که مرض بسیار خطرناکی است،موجب ابتلای جنین به این بیماری می شود و معمولاً از طریق مادر سرایت می کند ویروس سیفلیس علاوه بر ایجاد نارسائی هوش در کودک ، ناهنجاری حسی و حرکتی بالاخص کوری و فلج و صرع را نیز سبب می شود و در بعضی مواقع موجب سقط جنین یا مرگ طفل در رحم می شود. 
عوامل تراتوژنیک آسیب زا:
الف ) هیپر ترمی: عارضه ای که بر اثر عفونتهای ویروسی عارض مادر حامله می شود تب یا افزایش درجه حرارت بدن است این ویژگی خود به عنوان یک عامل تراتوژن محسوب می گردد.
در بررسی تاریخچه دوران بارداری 63 مادر گزارش شده که 11 درصد موارد یعنی در 7 نوزاد آنانسفال مادران هنگامی دچار هیپرترمی شده اند که جنین در مرحله بسته شدن چینهای عصبی بوده است (سادلر،1370 ).
ب ) تأثیر اشعه X :
قرار گرفتن مادران به دفعات و مدت طولانی در ماههای اول بارداری در معرض تابش اشعه( X ) مخصوصاً به شکم و ناحیه لگن باعث اختلالاتی از قبیل عدم رشد جنین،کمبود وزن،عدم رشد مغز و میکروسفالی، هیدروسفالی و نقایص بدنی می شود.
ج ) تأثیر داروهای شیمیایی:
مصرف هر داروی بیجا در دوره بارداری مخصوصاً در سه ماهه اول اگر به مدت طولانی هم استفاده نشود خالی از ضرر نیست.
د ) مسمومیت با سرب:
 یکی از مواردی که برای کودکان خطرساز است رنگ آمیزی دیوارهای خانه بارنگی که آغشته به سرب است می باشد تقریبا هرکودکی که در این خانه ها زندگی می کنند سطوح بالایی از سرب در خون او وجود دارد مطالعات نشان می دهد مواجه با سرب در سالهای اولیه با ناتوانی در خواندن و افت تحصیلی همراه است.(کاکاوند1385)
اعتیاد والدین:اعتیاد والدین به مشروبات الکلی موجب مسمومیت شده و ژن مسموم باعث نقص هوشی،ضعف
عمومی در رشد طبیعی و ناهنجاری های حسی و حرکتی و گاهی عقب ماندگی ذهنی می گردد. پزشکان گزارش میدهند مادرانی که در دوران بارداری الکل می نوشند صرف نظر از اینکه خودشان دچار بیماری می شوند در 1/3  موارد کودکانشان بغد از تولد فوت می کنند و در صورتی که فوت نکنند اختلالات رشد جسمانی و عقلی دارند.
استفاده از دخانیات در دوره بارداری نیز باعث کم شدن وزن نوزاد و حتی سقط جنین می گردد و مادرانی که پس از تولد کودک سیگار می کشند باعث استنشاق دود توسط کودک می شوند و این کودکان استعداد زیادی برای سینه پهلو،برونشیت و آسم دارند(میلانی فر، 1386).
سن مادر:کم بودن سن مادر( زیر بیست سال) و یا مسن بودن او(بالاتر از 40 سال) می تواند در بروز مشکلات ذهنی مؤثر باشد. برخی عوارض کم سن بودن مادر شامل نارس بودن نوزاد (وزن کمتر از2500 g با مشکلات تنفسی) فلج مغزی، نارسائی عصبی و کم هوشی می باشد بنابراین جلوگیری ازبارداریهای زود هنگام مادران می تواند نقش مؤثری در پیشگیری از معلولیت ها از جمله عقب ماندگی ذهنی داشته باشد. گاه نیز مجموع سن پدر و مادر را که بیش از 80 سال باشد در به وجود آمدن نوزادی با سندرم دادن دخیل می دانند ( ابرامزوبنت،1981).
اختلال در غدد:کم کاری و پرکاری غدد بدن مادر و نوزاد،مانند آثار هورمونهای تیروئید نیز می تواند مشکلات جسمی،ذهنی،روانی برای کودک فراهم آورد که با تشخیص به موقع و درمان مناسب ممکن است از عقب ماندگی ذهنی و اختلالات دیگر جلوگیری به عمل آید (سیدآبادی،1366 ).

عقب ماندگي به علت حوادث زايماني و بعد از تولد
مطالعات و پژوهش ها نشان داد كه اكثر مشكلات لحظه تولد ، نتيجه اختلالاتي است كه در ماههاي اوليه رشد جنين به وجود مي آيند و اين اشكالات تنها در هنگام تولد نمايان مي شود بايد در نظر داشت كه در لحظه تولد ممكن است حوادثي پيش آيد كه سلامت نوزاد را به خطر بيندازد و اگر مادر در دوران بارداري و وضع حمل تحت نظر پزشك نباشد احتمال وقوع چنين حوادثي بسيار زياد است به طور كلي عللي كه در هنگام بارداري و زايمان و تولد كودك باعث عقب ماندگي ذهني مي گردد اكثراً قابل پيشگيري است بنابراين حفظ كردن مادر از برخود با عوامل سوء در دوره بارداري ، زايمان به موقع ،مراقبت كامل از نوزاد (پيش گيري از كمبود اكسيژن ،اصلاح كمبود قند خون و اختلالات بيوشيمي ديگرکه بر مغز كودك اثر میگذارد ضروری است.(فيض ،1373).

پیشینه تحقیقات انجام شده در داخل کشور
در پزوهشی که در سال (1377) در لرستان انجام شده بر این منظور از سه استان (شمال ، جنوب ، مرکز) کودکان استثنایی به طور تصادفی انتخاب شدند در این پزوهش به منظور بررسی مقایسه ای فراوانی ازدواجهای خویشاوندی در بین والدین کودکان عادی و عقب مانده ذهنی در استان لرستان پرداخته شد تعداد نمونه400 نفر بود نتایج تحقیق نشان داد بین ازدواج خوشاوندی والدین و عقب ماندگی ذهنی کودکان رابطه معنا داری وجود دارد . و مهمترین عامل عقب ماندگی و مهم ترین عامل عقب ماندگی ذهنی کودکان (46) درصد عوامل ارثی بوده است همچنین بین سن پدر ، سن مادر تعداد افراد خانواده ، تربیت تولد و تحصیلات پدر و مادر باهوش کودک رابطه معنا داری وجود دارد.
در(p<0/01 )  پژوهش جلالت (1379) فراوانی معلولیت های ذهنی و حسی و حرکتی در دانش آموزان سنین مدرسه رو و ارتباط آن با عوامل اجتماعی و روانی والدین آنها در تبریز  مورد بررسی قرار گرفت که نتایج زیر به دست آمد:
سطح درآمده خانواده های دارای فرزند معلول بسیار بوده و با تنگنای اقتصادی مواجه هستند همچنین سن بارداری در این  مادران در هنگام زایمان کودکی که معلول شد یا بسیار پایین و بالا بوده است و نیز سطح سواد والدین کودکان نمونه مورد بررسی خیلی کم و اکثرا در سطح بی سواد یا کم سواد قرار دارد .
در تحقیقی توسط حسینی (1379) این نتایج به دست آمد از بین (300) کودک عقب مانده ذهنی (120) نفر دارای والدین خویشاوند بوده اند که بیشترین نسبت فامیلی آنها دختر عمو پسر عمو(11/3%) و کمترین نسبت دختر عمه پسر دایی (5/3%) بوده است از بین (300) گروه شاهد تعداد72 نفر دارای والدین خویشاوند بودند که بیشترین نسبت فامیلی آنها نسبت فامیلی دور (7/3) و کمترین نسبت دختر عمه پسر دایی (2/3%) بوده است بنابراین با قاطعیت می توان گفت که ازدواجهای فامیلی والدین یا عقب ماندگی ذهنی کودکان ارتباط دارد .  

فهرست مطالب چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2) به شرح زیر می باشد:
کودکان استثنائی تعریف و طبقه بندی
کودکان آهسته گام،تعریف وطبقه بندی
طبقه بندی کودکان آهسته گام
سبب شناسی عقب ماندگی ذهنی
عقب ماندگی به علت عوامل ارثی
عقب ماندگی به علت اتفاقات دوران بارداری
عامل همخونی Rh

سرخجه
عوامل تراتوژنیک آسیب زا
اعتیاد والدین
سن مادر
اختلال در غدد
عقب ماندگي به علت حوادث زايماني و بعد از تولد
حوادث بعد از تولد
ناشنوایی
تعريف ناشنوائي
شيوع ناشنوائي
طبقه بندي ناشنوائي
علل ناشنوائي
عفونت گوش مياني
ناشنوائي حسي ، عصبي يا ادراكي
نابینایی
كم بينائي
تعاريف آموزشي و تربيتي نابينائي و كم بينائي
شيوع نابينائي
علت معلوليت بينائي
نقایص و ناهنجاری های رایج بینائی
رتینوپاتي نوزادان نارس
معلولیتهای جسمی وحرکتی
مفهوم ازدواج در گذشته
مفهوم ازدواج در اديان مختلف
ازدواج در مسيحيت
ازدواج در ايران باستان
ازدواج در اسلام
علل ازدواج در اسلام
ازدواج خويشاوندي
درجه خويشاوندي
مشكلات زناشويي و سلامت رواني والدين كودكان استثنايي
علم وراثت و مشاوره ژنتيك
تعريف مشاوره ژنتيك
تحقیقات انجام شده در داخل کشور
تحقیقات انجام شده در خارج از کشور
منابع فارسی
منابع انگلیسی

چيزی
که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و آماده
پرينت بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

توضیحات:
پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است.
شما پس از خرید (مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل دوم)) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید
آن را دانلود کنید.


نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید
.

دانلود فایل

لینک منبع و پست :

چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2)https://mefile.000webhostapp.com/%da%86%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%88%d8%a8-%d9%86%d8%b8%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d9%be%db%8c%d8%b4%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d9%be%da%98%d9%88%d9%87%d8%b4-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9%d8%a7/

چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)
neginfile.ir/…/چارچوب-نظری-و-پیشینه-تجربی-پژوهش-کودکان-استثنایی-(عقب-مانده-ذهنی)(فصل-2)‎Cachedچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2).
کودک استثنائی همچون کودکان دیگر است که باید از حقوق انسانی خاص خود برخوردار …
دانلود چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب …
linkparsi.ir/دانلود-چارچوب-نظری-و-پیشینه-تجربی-پژوه-5/‎Cachedf@linkparsiir 4 روز ago مبانی نظری ارسال دیدگاه 2 بازدید. فایل مورد تحقیق ::
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل ۲) …
مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو)کودکان استثنایی,دانلود مباني نظري ازدواج
فامیلی,مباني نظري ازدواج خویشاوندی,فصل دوم پايان نامه ارشد کودکان عقب مانده ذهنی,
چارچوب …
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)
neginfile22.rozblog.com/…/چارچوب-نظری-و-پیشینه-تجربی-پژوهش-کودکان-استثنایی-عقب-مانده-ذهنیفصل-2.html‎Cachedچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2)
کودک استثنائی همچون کودکان دیگر است که باید از حقوق انسانی خاص خود…,چارچوب

دانلود ( چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب …
firelink.ir/دانلود-چارچوب-نظری-و-پیشینه-تجربی-پژوه-5/‎Cachedخانه / مبانی نظری / دانلود ( چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی
(عقب مانده ذهنی)(فصل ۲) … s@firelink 2 هفته ago مبانی نظری ارسال دیدگاه 1 بازدید …
پیشینه تحقیق و مبانی نظری عقب ماندگی ذهنی – ایرانی فایل
irani-file.blogsky.com/1396/05/19/post-8088/‎Cached10 آگوست 2017 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق عقب ماندگی ذهنی(فصل دوم پایان نامه) دانلود … دانلود
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی دانلود مبانی نظری و
پیشینه تحقیق کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل دوم) در ۴۵ صفحه
zap.in | Zap your URLs and earn bitcoin! – Google URL Shortener
https://goo.gl/61FkxQ‎Cachedچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2).
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2).
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش نارسایی هیجانی یا الکسی تیمیا …
6824clor.eljo.ir/‎Cachedدانلود نارسایی هیجانی یا الکسی تیمیا(فصل دوم پایان نامه روانشناسی) در 34 …
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2).
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)
neginfile.lineblog.ir/post/870‎Cachedچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2) …
برچسب ها : مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو)کودکان استثنایی , دانلود …
دریافت آنلاین فایل:چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان …
fileyab.mizbanblog.com/post/869
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل دوم) در
… چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2
… برچسب‌ها: ;”> مباني نظري و پيشينه پژوهش (فصل دو)کودکان استثنایی , دانلود …
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی عقب مانده
dayfun.ir/Tags/?…چارچوب%20نظری%20و%20پیشینه%20تجربی%20پژوهش%20کود…‎Cachedچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی عقب مانده … 2 روز پیش
سرگرمی روزپلاس 2. به گزارش روزپلاس، گروه تروریستی داعش با انتشار ویدئویی
تازه، چهار کودک را در حال …. کردند تا آینده‌سازان این مملکت در سلامت کامل جسمی و ذهنی
رشد کنند و بزرگ شوند. …. دانلود رایگان قسمت سوم شهرزاد فصل دوم واقعی از تلگرام.
خرید آنلاین و آنی فایل چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان …
karaferini.dibablog.com/post/870‎Cachedدانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل دوم) در
45 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. م… … چارچوب

چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)
www.irpost.tk/p/148658/%3Cbr%20/…/b%3E…tk/…/%3E‎Cachedچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2)
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2) …
دانلود برترین پکیج مبانی نظری و پیشینه پژوهش سالمندی و نظریه های …
www.titilefile.ir/دانلود-برترین-پکیج-مبانی-نظری-و-پیشین-90/‎Cached12 آگوست 2017 … دانلود مستقیم پیشینه پژوهشی و مبانی نظری سالمندی و نظریه … …. چارچوب نظری و
پژوهش تجربی ابعاد و دیدگاه های دلبستگی(فصل 2) … …. دانلود کودکان استثنایی (
عقب مانده ذهنی)(فصل دوم) در 45 صفحه در قالب word , قابل …
دانلود برترین فایل مبانی و پیشینه نظری عقب ماندگی ذهنی (فصل دوم …
www.bannerfile.ir/دانلود-برترین-فایل-مبانی-و-پیشینه-نظری-2/‎Cached13 جولای 2017 … فصل دوم پایان نامه (پیشینه ی پژوهش) عقب ماندگی ذهنی مبانی نظری عقب ….. و
پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2) …
دانلود فایل کامل مبانی نظری و پیشینه تحقیق عقب ماندگی ذهنی (فصل …
www.galaxyfile.ir/دانلود-فایل-کامل-مبانی-نظری-و-پیشینه-ت-93/‎Cached13 ژوئن 2017 … نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل …
خودتنظیمی(فصل 2)مبانی نظری و پیشینه تحقیق عقب ماندگی ذهنی(فصل …
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی عقب – پوشاک
jame.m.m.best-fun.ir/چارچوب-نظری-و-پیشینه-تجربی-پژوهش-کودکان-استثنایی-عقب.html‎Cachedدانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل دوم) در
۴۵ … 12 روز مانده به عيد، يک ليوان گندم درون کاسه‌اي ريخته و به اندازه 2 تا 3 بند …
پایان نامه بررسی تاثیر بازی درمانی در درمان کودکان بیش فعال – word
www2.manudl.ir/object-22726/related
2 فوریه 2017 … جامعه مورد پژوهش حاضر دانش آموزان حدود سنی 7 ساله تشکیل داده که 24 نفر از آنان به
عنوان نمونه انتخاب شدند که. … سایت مانودانلود 2 فقط به جلب رضایت شما می اندیشد.
…. فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با … در
پژوهش حاضر، سطح اضطراب معلمان کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی) و …
[PDF] دریافت فایل
ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/542072‎Cachedﭘﮋوﻫﺶ. ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ي ﻋﻤﻠﮑﺮد ﮐﻮدﮐﺎن ﺑﺎ و ﺑﺪون اﺧﺘﻼﻻت ﯾﺎدﮔﯿﺮي در ﺳﺒﮏ دﯾﺪاري … ﺳﻮال ﻫﺎي
ﭘﮋوﻫﺶ. 22. 1-6-. ﺗﻌﺮﯾﻒ اﺻﻼﺣﺎت و واژه ﻫﺎ. 22. ﻓﺼﻞ دوم. : ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ. 24. 2-1 -. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي …
ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت ﺗﺠﺮﺑﯽ. 59. 2-2 -1-. ﻣﻄﺎﻟﻌﺎ. ت داﺧﻠﯽ. 59. 2-2 -2-. ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت ﺧﺎرﺟﯽ. 70. ﻓﺼﻞ ﺳﻮم …. ﻣﯽ
ﺷﻮد ﮐﻪ ﮔﺎﻫﯽ اﯾﻦ ﮐﻮدﮐﺎن ﺑﻪ ﺧﻄﺎ، ﺑﻪ ﻣﺪارس داﻧﺶ آﻣﻮزان ﻋﻘﺐ ﻣﺎﻧﺪه ذﻫﻨﯽ ﻓﺮﺳﺘﺎده ﺷﻮﻧﺪ، و ﯾﺎ … ش ﮐﻮدﮐﺎن
اﺳﺘﺜﻨﺎﯾﯽ.
[PDF] آموزش کودکان استثنایی رشته – دانشگاه فرهنگیان
hakim.te.cfu.ac.ir/…/attach2017023542947420207325-آموزش_کودکان_استثنایی.pdf
آموزش و پرورش کودکان عقب مانده ذهنی مصوب جلسه … ﻓﺼﻞ اول. ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺑﻨﯿﺎدﯾﻦ
رﺷﺘﻪ. آﻣﻮزش ﮐﻮدﮐﺎن اﺳﺘﺜﻨﺎﯾﯽ. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ درﺳﯽ آﻣﻮزش و ﭘﺮورش ﮐﻮدﮐﺎن اﺳﺘﺜﻨﺎﯾﯽ و ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻧﯿﺮو در ﺟﻬﺖ …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانبخشی و کم توانی هوشی(فصل دوم …
amoozesh.kajblog.ir/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-توانبخشی-و-کم/‎Cached28 آوريل 2017 … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) ….
روی150 معلول و خانواده آنها از کانون معلولین، مدارس استثنایی و بنیاد جانبازان کرج و
قزوین، که بطور تصادفی انتخاب …. مبانی نظری و پژوهش تجربی کم توان هوشی #
وبلاگ یاد …. داورمنش، ع(1382)،آموزش و توانبخشی کودکان عقب مانده ذهنی.
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش مشکلات رفتاری کودکان – لین فایل
www.leanfile.ir/دانلود-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مشکلا-2/‎Cached25 مه 2017 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق مشکلات رفتاری (فصل 2) … …. چارچوب نظری و
پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2) …
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش اختلالات یادگیری | فروشگاه دانلود …
docfile.mollabagher.ir/…/دانلود-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-اختلا/‎Cached23 ژوئن 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش اختلالات یادگیری در 42 صفحه ورد قابل ویرایش با
فرمت doc … این گروه از کودکان امروزه تحت عنوان “ناتوانی های یادگیری خاص” قرار می
گیرند. … سنتی استثنایی بودن (نابینایی، ناشنوایی، عقب ماندگی ذهنی و سایر …..
فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک زندگی (فصل 2) – فروشگاه …
مبانی و پیشینه نظری اتیسم – شهر وبلاگ
echarter.rzb.shahreweblog.ir/view551939.html
مبانی و پیشینه نظری اتیسم فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و
مبانی نظری پژوهش). لینک منبع و پست :مبانی و پیشینه نظری اتیسم
دانلود کامل فایل پیشینه و مبانی نظری کم توانی ذهنی و نمایش درمانی …
www.billboarddoc.ir/دانلود-کامل-فایل-پیشینه-و-مبانی-نظری-ک-2/
5 ژوئن 2017 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق عقب ماندگی ذهنی(فصل دوم پایان نامه) …. نظری و
پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2).
پروژه کارآفرینی کارگاه تولید پارکت
vxbb25017.jibfile.ir/‎Cachedچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2) ·
پاورپوینت (اسلاید) … فهرست مطالب. خلاصه طرح. فصل اول. کلیات. مقدمه. نام کامل طرح
و محل اجرای آن. محل اجرا. مشخصات متقاضیان … 2- اشخاص حقوقی. مدارك مورد نیاز.
آشنایی کامل با انواع مناسب ها و جشن های ایرانی
lwqm35091.jibfile.ir/‎Cachedچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2) ·
میدان های الکترومغناطیسی · موسیقی بتهوون · پرورش گیاهان آپارتمانی
چارچوب مبانی نظری و پیشینه پژوهش مفهوم سازگاری – شبکه فایل
dl1262.filenetwork.ir/…چارچوب…نظری-پیشینه-پژوهش…/view.html‎Cached28 مه 2017 … کاربرد این مطلب: منبعی برای فصل دوم پژوهش، استفاده در بیان مسئله و پیشینه … 2
-3-1-مبانی نظری سازگاری … مجله پژوهش در حیطه کودکان استثنایی 9، 202-193. …
ارتباطی بر سازگاری اجتماعی مادران دارای کودک عقب مانده ذهنی شهرستان اردبیل. … و
آموزشی در دانش آموزان دختر و پسر رشته های ریاضی، تجربی و انسانی.
دانلود پایان نامه روان شناسی،پروژه رشته علوم تربیتی،علوم اجتماعی …
ravanshenas.filetak.ir/‎Cachedب پیشینه تجربی ….. فصل سوم: چارچوب نظری …. فصل دوم ( گسترۀ نظری مسئله مورد
بررسی و سوابق پژوهش ) ….. دانلود پایان نامه پایان نامه مشکلات روانی در والدین با
کودک عقب مانده ذهنی … افراد مورد نظر از والدین دانش آموزانی بودند که در مدارس
استثنایی و عادی شهر تهران ، در پایه های دوم تا پنجم ابتدایی مشغول به …… برگه 1
برگه 2 …
فوکا – لینک های مفید
fuka.ir/‎Cachedفصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده‌ها… …. فصل دوم : مفاهیم، پیشینه نظری و پژوهشی ……
بیان حقایق و ارائه اطلاعات صحیح و صادقانه به پدر و مادر کودک استثنایی بر اساس
آخرین دانش و دستاوردهای علمی و تجربی در … تحقیقات نشان میدهد که والدین کودکان
عقب مانده ذهنی عموما در خطر مشکلات زندگی …… 2-1- چارچوب نظری و پیشینه تحقیق…
آرشیو کامل پایان نامه های سایت | پایان نامه , پروژه و پروپوزال دانشجویی
webpal.ir/آرشیو-کامل-پایان-نامه-های-سایت-2‎Cached
Similar۱۶۱; ۱۹۸- بررسی سطح اضطراب معلمان کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی) و معلمان … در
بین دانش آموزان متوسطه نظری منطقه ۱۱ تهران-۱۳۰; ۲۲۹- کودک عقب مانده ذهنی -۱۶۰ …
میهن ترجمه: بانک مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی
www.mihantarjomeh.com/‎Cached
Similarپژوهش درباره ی ساخت پلتفرم جستجوی پایگاه داده حق ثبت برای ربات های صنعتی
هوشمند ….. کاربرد های داده کاوی در حسابداری: بررسی ادبیات و چارچوب سازماندهی …
توسعه استانداردهای ارزیابی برای آموزش تجربی حرفه ای معلمان دانشجو …… و روش‌های
مقابله با آن در والدین کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی، نابینا و ناشنوا) و نرمال در
زاهدان.
[XLS] Sheet1 – دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر
www.malayeriau.ac.ir/rvp/2-download/library.xls‎Similar427, English for the students for humanities1, 2, shapur dr. …. 561, مبانی نظری و
عملی پژوهش در علوم انسانی و اجتماعی, کلت،مری, ترجمه حیدر محمدی باغملایی …… 973,
ده نکته در پیشگیری از عقب ماندگی ذهنی کودکان, وامقی ،روشنک, سازمان بهزیستی
کشور …. 1084, روانشناسی تجربی کاربردی, گنجی، حمزه, موسسه انتشارات بعثت.
بایگانی: مبانی نظری و فصل دوم تحقیق مفهوم سازگاری – سلیو
sellu.joojooblog.ir/tag/مبانی-نظری-و-فصل-دوم-تحقیق-مفهوم-سازگار/
چارچوب مبانی نظری و پیشینه پژوهش مفهوم سازگاری … 2-3-1-مبانی نظری سازگاری …
مجله پژوهش در حیطه کودکان استثنایی 9، 202-193. … بررسی تاثیر آموزش مهارتهای
ارتباطی بر سازگاری اجتماعی مادران دارای كودك عقب مانده ذهنی شهرستان اردبیل. …
عاطفی، اجتماعی و آموزشی در دانش‌آموزان دختر و پسر رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی
.
خرید و دانلود پایان نامه (متن کامل) – بهار فایل | پایان نامه رابطه بین …
baharfile.com/پایان-نامه-رابطه-بین-خودکارآمدی-با-سلا/‎Cached18 آگوست 2016 … رابطه بین خودکارآمدی با سلامت روان در بین والدین دارای کودکان عادی و مرزی 12-7 ساله
… فصل اول:کلیات پژوهش … فصل دوم:ادبیات و پیشینه پژوهش. 2-1 مبانی نظری و
یافته‌های پژوهشی: 10 … 2-4 عقب مانده ذهنی آموزش پذیر ( EMR): 48 …. به پدر و مادر
کودک استثنایی بر اساس آخرین دانش و دستاوردهای علمی و تجربی در مورد …
چارچوب مبانی نظری و پیشینه پژوهش مفهوم سازگاری – دانشجودانشجو
daneshjo.e11.ir/چارچوب-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-مفهوم/‎Cached17 آوريل 2017 … کاربرد این مطلب: منبعی برای فصل دوم پژوهش، استفاده در بیان مسئله و پیشینه … 2
-3-1-مبانی نظری سازگاری … مجله پژوهش در حیطه کودکان استثنایی 9، 202-193. …
ارتباطی بر سازگاری اجتماعی مادران دارای كودك عقب مانده ذهنی شهرستان اردبیل. … و
آموزشی در دانش‌آموزان دختر و پسر رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی.
پروژه و مقالات روانشناسی
psychologyprojrct.samenblog.com/‎Cached
Similarتوجه: این نسخه، ترجمه ویرایشV10.2 است که در ماه آوریل سال2016 منتشر شده است. ….
عقب ماندگی ذهنی آموزش پذیر … پایان نامه کارشناسی علوم تربیتی گرایش مشاوره،
چکیده: هدف اصلی این پژوهش … ج- چارچوب نظری … فصل سوم: ” چارچوب روش تحقیق” ….
پس از تشريح كامل اختلالات رفتاري و ذكر انواع آن، پرسشنامة راتر روي 30 كودك تك …
بانک مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی: دانلود اصل مقاله +خرید ترجمه
novintarjome.com/‎Cached
Similarپژوهش درباره ی ساخت پلتفرم جستجوی پایگاه داده حق ثبت برای ربات های …. کاربرد
های داده کاوی در حسابداری: بررسی ادبیات و چارچوب سازماندهی … توسعه استانداردهای
ارزیابی برای آموزش تجربی حرفه ای معلمان دانشجو …… با آن در والدین کودکان
استثنایی (عقب مانده ذهنی، نابینا و ناشنوا) و نرمال در زاهدان …… 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 ·
8 .
عنوان پروژه: موسیقی درمانی و تاثیر آن بر یادگیری کودکان کم توان ذهنی
2017doc.ir/14731029/23680.html/html_related‎Cachedپایان نامه – بررسی سطح اضطراب معلمان کودکان استثنایی (عقب 2017-01-03 پایان
نامه – بررسی سطح اضطراب معلمان کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی) و معلمان کودکان
عادی چکیده: در پژوهش … مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی دسته: آزمون ارشد
بازدید: 2 بار … چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق موسیقی درمانی 2017-01-03
zaum/fa_50K.txt at master · zacharydenton/zaum · GitHub
https://github.com/zacharydenton/zaum/blob/master/public/…/fa_50K.txt‎Similarفصل 29649 …. مانده 16600 … پژوهش 14619 … چارچوب 14089 …. ذهن 10491. نظیر
10488. کلیه 10485. مذکور 10484. ازدواج 10478. اطراف 10470 … عقب 9281. خانم
9277. جمعي 9268. ساختن 9265. میراث 9260. هماهنگي 9252 …. كودك 7529. انداز 7521.
حاكم 7519. تاسيس 7516. اتحاد 7501. اقشار 7500 ….. نظری 5301 …… استثنایی
1663.
شعبه ویژه و ایستگاه ناب و تمام عیار فایل تو آنلاین
mastanehoinline.sellu.ir/report.aspx?id=60605
پاسخ فکر کنید و جمع آوری اطلاعات مقایسه کنید و فعالیت فصل نهم پایه نهم. پاسخ
فکر کنید و جمع آوری … چارچوب مبانی نظری و پیشینه پژوهش کارکرد خانواده. چارچوب
مبانی نظری و ….. مبانی نظری و پیشینه تحقیق نیاز سنجی آموزشی (فصل 2) …..
چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2).
دانلود پایان نامه، پروپوزال، پروژه در مورد سیستم اندوکرین-27
www.karenthesis.ir/جستجوی-پایان-نامه/q/سیستم-اندوکرین/…/27‎Cachedروش تحقیق بررسی سطح اضطراب معلمان کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی) و معلمان
…. رابطه بین هوش هیجانی و خلاقیت در بین دانش آموزان متوسطه نظری منطقه 11 تهران.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش و تحقیق :: جنگل سفید
whitforest.blog.ir/category/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-و-تحقیق/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه تحقیق عقب ماندگی ذهنی(فصل دوم پایان نامه) …. چارچوب نظری و
پژوهش تجربی یادگیری خودتنظیمی(فصل 2) …… ویژگیهای کودک استثنایی
دانلود چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی
pezeshki.nxblog.top/دانلود-چارچوب-نظری-و-پیشینه-تجربی-پژوهش-کودکان-استثنایی.html‎Cached31 آگوست 2017 … چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل ۲) …
12 روز مانده به عيد، يک ليوان گندم درون کاسه‌اي ريخته و به اندازه 2 تا 3 بند … پژوهش
کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل ۲) کودک استثنائی .
علوم تربیتی برنامه ریزی
ghaemi1353.blogfa.com/‎Cached
Similar25 سپتامبر 2010 … مهدی قائمی متولد 1353 ،با 29سال سابقه آموزشی در مدارس استثنایی بوده و … و پژوهش
در برنامه ریزی درسی –دانشگاه آزاد خورسگان –اصفهان ،ایران ….. گرايش آموزش و پرورش
كودكان استثنايي كودكان ودانش‌آموزان استثنايي به پنج گروه عقب‌مانده ذهني و …. (
مقایسه یافتهها با پیشینه یا تطبیق با مبانی نظری، تفسیر نتایج، …
کویر ….باران …دیدار – ورود
row.moj98.ir/page-472741.html‎Cachedچارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش استرس و فرسودگی شغلی (فصل 2) · مبانی
نظری و … نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل 2)

[PDF] PDF: دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارتهای ذهنی و اجتماعی کودکان
article6.ardl.ir/article-207112/description.pdf‎Cached10 مه 2017 … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﻋﻘﺐ ﻣﺎﻧﺪﮔﯽ ذﻫﻨﯽ (ﻓﺼﻞ دوم ﺗﺤﻘﯿﻖ) دﺳﺘﻪ: ﻋﻠﻮم اﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﺎزدﯾﺪ: 1 ﺑﺎر ﻓﺮﻣﺖ … ﭼﮑﯿﺪه
: در ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ، ﺳﻄﺢ اﺿﻄﺮاب ﻣﻌﻠﻤﺎن ﮐﻮدﮐﺎن اﺳﺘﺜﻨﺎﯾﯽ (ﻋﻘﺐ ﻣﺎﻧﺪه ذﻫﻨﯽ) و ﻣﻌﻠﻤﺎن …. 160 ﺣﺠﻢ ﻓﺎﯾﻞ:
473 ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ ﭼﮑﯿﺪۀ ﭘﮋوﻫﺶ: اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ، ﺗﺤﻘﯿﻘﯽ ﺗﺠﺮﺑﯽ ﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺎﺛﯿﺮ.
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارتهای ذهنی و اجتماعی کودکان …
dl2.rr2017.ir/article-36637/related.html‎Cached26 ژانويه 2017 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق عقب ماندگی ذهنی (فصل دوم تحقیق). … ذهنی) چکیده: در
پژوهش حاضر، سطح اضطراب معلمان کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی) … کیلوبایت
چکیدۀ پژوهش: این پژوهش، تحقیقی تجربی ست که به منظور بررسی …
دانلود پایان نامه و چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش ذهن
download.melodyfa4.ir/دانلود-پایان-نامه-و-چارچوب-نظری-و-پیشینه-تجربی-پژوهش-ذهن.html‎Cached2 روز پیش … 12 روز مانده به عيد، يک ليوان گندم درون کاسه‌اي ريخته و به اندازه 2 تا 3 بند انگشت
روي آن آب مي‌ريزيم و تا 2 روز صبر مي‌کنيم و طي اين مدت 2 بار آب آن را … دانلود مبانی
نظری و پیشینه پژوهش اختلالات یادگیری(فصل دوم . … چارچوب نظری و پیشینه
تجربی پژوهش کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل ۲) دانلود مبانی .
مبانی نظری و پیشینه تحقیق عقب ماندگی ذهنی فصل دوم تحقیق
sahman88.fgblog.top/مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-عقب-ماندگی-ذهنی-فصل-دوم-تحقیق.html‎Cached31 آگوست 2017 … دانلود چارچوب نظری و پیشینه تجربی پژوهش کودکان استثنایی … دانلود مبانی نظری
و پیشینه تحقیق کودکان استثنایی (عقب مانده ذهنی)(فصل دوم) …

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

× بستن تبلیغات